KOMPLETNI REZULTATI UNUTARSTRANAČKIH IZBORA

KOMPLETNI REZULTATI UNUTARSTRANAČKIH IZBORA

KOPRIVNICA – Izborima za članove Županijskog odbora i izaslanike za XIX. Opći sabor HDZ-a, koji su održani u nedjelju, 6. prosinca 2020. godine, završen je i drugi krug unutarstranačkih izbora, koji je obustavljen u ožujku 2020. godine, zbog situacije s epidemijom koronavirusa.

Unutarstranački izbori nastavljeni su u nedjelju, 22. studenog 2020. godine kada su se birali predsjednici i potpredsjednici općinskih i gradskih organizacija te članovi i članice općinskih i gradskih odbora te predsjednik i potpredsjednici Županijske organizacije HDZ-a Koprivničko-križevačke županije, a u nedjelju, 6. prosinca 2020. godine birali su se članovi i članice Županijskog odbora HDZ-a Koprivničko-križevačke županije te izaslanici Županijske organizacije HDZ-a Koprivničko-križevačke županije za XIX. Opći sabor HDZ-a.

U nastavku donosimo rezultate unutarstranačkih izbora na općinskim, gradskim i županijskoj razini, kao i izabrane izaslanike za XIX. Opći sabor HDZ-a!

ŽUPANIJSKA ORGANIZACIJA HDZ-a KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE

Predsjednik: DARKO SOBOTA

Potpredsjednici: STJEPAN MILINKOVIĆ, DAMIR FELAK, VLADO BAKŠAJ, FRANJO POLJAK

GRADSKA ORGANIZACIJA HDZ-a GRADA KOPRIVNICE

Predsjednik: RATIMIR LJUBIĆ

Potpredsjednici: BERNARD VUKUŠIĆ, MARIO VRBANIĆ, SONJA CELIŠČAK

GRADSKA ORGANIZACIJA HDZ-a GRADA KRIŽEVACA

Predsjednik: dr. MATO DEVČIĆ

Potpredsjednici: STJEPAN PERŠIN, MARTINA JEREN ŠAŠEK, MARIO MIKLEČIĆ

GRADSKA ORGANIZACIJA HDZ-a GRADA ĐURĐEVCA

Predsjednik: RAJKO GAŠPARIĆ

Potpredsjednici: DRAŽEN ŠTEFANIĆ, ŽELJKO TURBELIJA, ZLATKO PATAČKO

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE DRNJE

Predsjednica: SILVANA PREMEC

Potpredsjednici: JOSIP FUNTEK, DANIEL SLAVKO LOTH

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE ĐELEKOVEC

Predsjednica: ŠTEFICA SIRUTKA

Potpredsjednici: MARINA MIHALEC, VLADO ŠIPEK

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE FERDINANDOVAC

Predsjednik: BRANKO PATAČKO

Potpredsjednici: MILAN KOLAR, MIROSLAV POTROŠKO

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE GOLA

Predsjednik: MARIJAN LUKČIN

Potpredsjednici: EUGEN PALI, MARIJAN VEDRIŠ

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE GORNJA RIJEKA

Predsjednik: ZDRAVKO ĐURINIĆ

Potpredsjednici: ZDENKO FIŠTROVIĆ, NIKOLA SRBLJINOVIĆ

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE HLEBINE

Predsjednica: BOŽICA TRNSKI

Potpredsjednici: ANĐELKO BELEC, MILIVOJ BELEC

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE KALINOVAC

Predsjednik: DARKO PAVIŠA

Potpredsjednici: MARIJAN HORVAT, MARTIN MILEK

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE KALNIK

Predsjednica: ZDENKA PUGAR

Potpredsjednici: MARIJA DVEČKO, STJEPAN KORETIĆ

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE KLOŠTAR PODRAVSKI

Predsjednik: SINIŠA PAVLOVIĆ.

Potpredsjednici: IVAN ČUPEN, ANTUN KARAS

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE KOPRIVNIČKI BREGI

Predsjednik: STJEPAN SRŠEK

Potpredsjednici: MARKO GORIČANEC, IVAN PETRAS

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE KOPRIVNIČKI IVANEC

Predsjednica: BARBARA KOVAČ

Potpredsjednici: ZLATKO PAVLIĆ, VESNA LONČAR

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE LEGRAD

Predsjednik: IVICA RAŠANEC

Potpredsjednici: IVICA BARANAŠIĆ, ZDRAVKO MEĐIMOREC

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE MOLVE

Predsjednik: STJEPAN FOSIĆ

Potpredsjednici: DRAGUTIN KAPIĆ, ZLATKO VARGIĆ

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE NOVIGRAD PODRAVSKI

Predsjednik: IVAN KOVAČ

Potpredsjednici: DRAGO MARUŠIĆ, IVAN MIĆURIN

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE NOVO VIRJE

Predsjednica: KATARINA KOZARIĆ ŠABARIĆ

Potpredsjednici: IVAN BARUŠKIN, STJEPAN CIGANOVIĆ

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE PETERANEC

Predsjednik: DARKO PALAŠ

Potpredsjednici: KREŠIMIR MATIJAŠIĆ, MARIO GAŽI

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE PODRAVSKE SESVETE

Predsjednik: MARKO DEREŽIĆ

Potpredsjednici: MARTINA KOŽARIĆ, MATIJA ŠERBEĐIJA

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE RASINJA

Predsjednik: ZVONIMIR FAJFARIĆ

Potpredsjednici: ANO JANTOLEK, ZDRAVKO SIROVEC

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE SOKOLOVAC 

Predsjednik: VLADO BAKŠAJ

Potpredsjednici: TIHOMIR JANDROKOVIĆ, DARKO PEHNEC

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE SVETI IVAN ŽABNO 

Predsjednik: KREŠIMIR HABIJANEC

Potpredsjednici: SANJIN LEVAK, ŽELJKO GIDIĆ

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE SVETI PETAR OREHOVEC

Predsjednik: FRANJO POLJAK

Potpredsjednici: DRAGUTIN HENDELJA, ZVONIMIR ŠIRJAN

OPĆINSKA ORGANIZACIJA HDZ-a OPĆINE VIRJE

Predsjednik: DAVOR ČIŽMEŠINKIN

Potpredsjednici: MLADEN MESAROV, DANIJEL BOTINČAN

Izabrani članovi i članice Županijskog odbora HDZ-a Koprivničko-križevačke županije (abecednim redom):

Saša Cestar , Marko Derežić, Mato Devčić, Zdravko Đurinić, Zvonimir Fajfarić, Ernest Forjan, Stjepan Fosić, Krešimir Habijanec, Mirko Habijanec, Goran Hrg, Antun Karas, Tihomir Kolar, Barbara Kovač, Ivan Kovač, Goran Kovačić, Miroslav Kovačić, Katarina Kozarić Šabarić, Ratimir Ljubić, Krešimir Matijašić, Martin Milek, Eugen Pali, Hrvoje Parag, Branko Patačko, Siniša Pavlović, Darko Pehnec, Mirko Perok, Stjepan Peršin, Silvana Premec, Zdenka Pugar, Ivica Rašanec, Verica Rupčić, Dimče Sertić, Štefica Sirutka, Stjepan Sršek, Ljiljana Šapina, Zvonimir Širjan, Božica Trnski.

Izabrani članovi i članice za XIX. Opći sabor HDZ-a (abecednim redom):

Saša Cestar, Damir Felak, Ernest Forjan, Željko Gidić, Mirko Habijanec, Goran Hrg, Alen Janći, Martina Jeren Šašek, Marina Juratović, Renato Kivač, Damir Kolar, Tihomir Kolar, Nikola Kovačec, Goran Kovačić, Tihomir Kvakarić, Sanjin Levak, Drago Marušić, Ivan Mićurin, Mario Miklečić, Martin Milek, Stjepan Peršin, Ljiljana Šapina.

Temeljem Odluke o utvrđivanju broja članova (izaslanika) XIX. Općeg sabora HDZ-a, izaslanici su (po „ključu“) i:

Darko Sobota, saborski zastupnik,

Zvonko Beljo, član Predsjedništva Zajednice branitelja HDZ-a „Gojko Šušak“,

Verica Rupčić, članica Nacionalnog odbora Zajednice žena HDZ-a „Katarina Zrinski“,

Sonja Celiščak, članica Nacionalnog odbora Mladeži HDZ-a,

Fran Papac, član Nacionalnog odbora Mladeži HDZ-a,

Ivan Car, član Nacionalnog odbora Mladeži HDZ-a.

O autoru

admin administrator

Napiši odgovor

Gradski odbor HDZ Koprivnica